Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. To będzie wielka i bardzo trudna przeprowadzka. Co na to pasażerowie?

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 24 września 2021 r. o 10:09 Powrót do artykułu
Napisano minutę temu   Nic nie zniknie, bo zostanie targ i pewnie będzie tam przystanek przesiadkowy, z którego będzie korzystać większość pasażerów. Ten nowy dworzec będzie świecił pustkami i będzie to jedna wielka klapa tak jak lotnisko.
     Patataj, patataj, przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano minutę temu    Nie wykluczałbym, że ekipa Budowniczego 700-lecia będzie robic wszystK0, żeby utrudnić życie busiarzom i pasażerom, co by zmusić ich do K0rzystania z bizantyjskiej budy za 300 mln.
     Patataj, patataj, przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że w końcu dworce będą obok siebie. Nawyki okolicznych mieszkańców średnio nas interesują, bo oprócz przeprowadzki musi zmienić się siatka komunikacji miejskiej. I wreszcie zniknie ten mongolski syf panujący wokół tego prehistorycznego dworca.
Nic nie zniknie, bo zostanie targ i pewnie będzie tam przystanek przesiadkowy, z którego będzie korzystać większość pasażerów. Ten nowy dworzec będzie świecił pustkami i będzie to jedna wielka klapa tak jak lotnisko.
Nie wykluczałbym, że ekipa Budowniczego 700-lecia będzie robic wszystK0, żeby utrudnić życie busiarzom i pasażerom, co by zmusić ich do K0rzystania z bizantyjskiej budy za 300 mln.
A jaki wpływ mają władze miasta na spółkę zależną od Urzędu Marszałkowskiego? Ty naprawdę jesteś głupi, a do tego zaślepiony nienawiścią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tendencyjność Waszych artykułów zaczyna wręcz porażać. To smutne jak za wszelką cenę próbujecie zablokować lub jak się nie da to chociaż obrzydzić czytelnikom kolejne miejskie inwestycje.
ta łazili po starym dworcu aż w końcu znaleźli dwie niezadowolone babki i teraz już można zacząć pisać że mieszkańcom i pasażerom nie podoba się nowa lokalizacja dworca metropolitalnego, napisać żenada to nic nie napisać
Jak zwykle obrażasz ludzi, P0dły dewelo-trolu z agencji, chociaż doskonale dobrze wiesz, że dla co najmniej 80% pasażerów obecna lokalizacja jest LEPSZA, ponieważ w okolicy tego pseudo-metroP0litarnego bizancjum oprócz starych kamienic i melin NIE MA NIC, co mogłoby być celem podróży.
Żukotroll tylko wykonuje swoją pracę (o ile mozna to nazwać pracą) i wkleja komentarze. On pisze w imieniu wiadomo kogo.
A ty, to niby co? Nie rozśmieszaj mnie, dewelomatołku :-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano minutę temu   Żukotroll tylko wykonuje swoją pracę (o ile mozna to nazwać pracą) i wkleja komentarze. On pisze w imieniu wiadomo kogo.
     Patataj, patataj, przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Władze miasta liczą na to, że pasażerowie przekonają się do nowego miejsca odjazdów i przyjazdów, nie tylko ze względu bliskość dworca kolejowego." - a jakie znaczenie ma bliskość tego dworca? Czy ktoś robił badania ilu pasażerów przesiada się z pociągów do busów albo odwrotnie?
Tak działają kompleksy dworcowe w dziesiątkach dużych miast na zachodzie Europy.
Kompleksy dworcowe w większości normalnych miast są w centrach, a nie w peryferyjnych dzielnicach, w których nic nie ma oprócz slumsów i meneli.
Pewnie nie znasz miasta, więc popatrz sobie na plan Lublina. Okolice Dworca PKP i przyszłego Metropolitalnego, to ine są peryferyjne dzielnice. Bazujesz na informacjjach sprzed II wojny światowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano minutę temu   Warto dodać, że obecny dworzec, stosując cytowane stawki dla operatorów, prawdopodobnie wychodzi na swoje. A teraz policz, srome_K_, ile odjazdów P0 2 zł za jeden trzeba będzie, żeby "zainwestowane" 300 mln się zwróciło? Mi wychodzi 150 mln kursów.
     Patataj, patataj, przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeniesienie dworca daleko od centrum do dzielnicy slamsów, patologii i pijaków to wielki błąd.
  I tu cię boli! Ty po prostu nie chcesz mieć dworca metropolitalnego po sąsiedzku :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano minutę temu   Przeniesienie dworca daleko od centrum do dzielnicy slamsów, patologii i pijaków to wielki błąd. To tylko spowoduje, że ludzie przesiądą się do prywatnych samochodów i dobije to i tak już zdychającą komunikację publiczną.
     Patataj, patataj, przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Władze miasta liczą na to, że pasażerowie przekonają się do nowego miejsca odjazdów i przyjazdów, nie tylko ze względu bliskość dworca kolejowego." - a jakie znaczenie ma bliskość tego dworca? Czy ktoś robił badania ilu pasażerów przesiada się z pociągów do busów albo odwrotnie? Minusem tego nowego dworca będzie to, że trzeba będzie przeznaczyć dodatkowy czas na dojazd do centrum i w związku z tym łączny czas przejazdu wydłuży się. Prościej i szybciej będzie pojechać własnym samochodem niż tracić czas na jakieś przesiadki.
No popatrz! Raz twierdzisz, że nikt ine robił badań, innym razem, jako kronikidewelorozwoju , piszesz "dla co najmniej 80% pasażerów obecna lokalizacja jest LEPSZA, ponieważ w okolicy tego pseudo-metroP0litarnego bizancjum oprócz starych kamienic i melin NIE MA NIC, co mogłoby być celem podróży." - zdecyduj się może.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że w końcu dworce będą obok siebie. Nawyki okolicznych mieszkańców średnio nas interesują, bo oprócz przeprowadzki musi zmienić się siatka komunikacji miejskiej. I wreszcie zniknie ten mongolski syf panujący wokół tego prehistorycznego dworca.
Nic nie zniknie, bo zostanie targ i pewnie będzie tam przystanek przesiadkowy, z którego będzie korzystać większość pasażerów. Ten nowy dworzec będzie świecił pustkami i będzie to jedna wielka klapa tak jak lotnisko.
Jak na organizacji komunikacji znasz się tak samo, jak na budownictwie, to odpowiedź jest jedna - zaorać ten obecny dworzec!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem szczerze, że dziwię się biernej postawie busiarzy wobec tego sK0ku dewelo-bandy na zniszczenie ich biznesów. Dadzą się zarżnąć jak owce, podobnie jak mieszkańcy Dewelo-City.
Jesteś głupi. Busiarze się cieszą, że będą płacić dużo niższe stawki za korzystanie z dworca. Myśl, zanim coś napiszesz, myśl!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No popatrz!
Nie masz lepszego zajęcia? Bawi Cię ten głupkowaty maraton, przesypywanie piasku z kupki na kupkę, nakręcanie patologicznej, psycholskiej katarynki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze w nocy wpadnie Filipek, dorzuci coś o reorganizacji komunikacji miejskiej, o kupowaniu biletów za gotówkę, dokopie lewakom i to już będzie całkowite pogrzebanie Dworca Metropolitalnego :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano minutę temu  Wygoda pasażerów, w tym zwłaszcza wygoda dojazdu do centrum, nie ma żadnego znaczenia. Od kiedy dewelocwaniactwo zasadziło się na grunt, los "starego" dworca i los 300 mln z kasy 2-go najbardziej zadłużonego (w przeliczeniu na mieszkańca) miasta został przesądzony.
     Patataj, patataj, przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No popatrz!
   Nie masz lepszego zajęcia? Bawi Cię ten głupkowaty maraton, przesypywanie piasku z kupki na kupkę, nakręcanie patologicznej, psycholskiej katarynki?
 Do mnie piszesz? A sam co robisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 5 minut temu  Nic nie zniknie, bo zostanie targ i pewnie będzie tam przystanek przesiadkowy, z którego będzie korzystać większość pasażerów. Ten nowy dworzec będzie świecił pustkami i będzie to jedna wielka klapa tak jak lotnisko.
     Patataj, patataj, przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tendencyjność Waszych artykułów zaczyna wręcz porażać. To smutne jak za wszelką cenę próbujecie zablokować lub jak się nie da to chociaż obrzydzić czytelnikom kolejne miejskie inwestycje.
ta łazili po starym dworcu aż w końcu znaleźli dwie niezadowolone babki i teraz już można zacząć pisać że mieszkańcom i pasażerom nie podoba się nowa lokalizacja dworca metropolitalnego, napisać żenada to nic nie napisać
Jak zwykle obrażasz ludzi, P0dły dewelo-trolu z agencji, chociaż doskonale dobrze wiesz, że dla co najmniej 80% pasażerów obecna lokalizacja jest LEPSZA, ponieważ w okolicy tego pseudo-metroP0litarnego bizancjum oprócz starych kamienic i melin NIE MA NIC, co mogłoby być celem podróży.
Żukotroll tylko wykonuje swoją pracę (o ile mozna to nazwać pracą) i wkleja komentarze. On pisze w imieniu wiadomo kogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że w końcu dworce będą obok siebie. Nawyki okolicznych mieszkańców średnio nas interesują, bo oprócz przeprowadzki musi zmienić się siatka komunikacji miejskiej. I wreszcie zniknie ten mongolski syf panujący wokół tego prehistorycznego dworca.
Nic nie zniknie, bo zostanie targ i pewnie będzie tam przystanek przesiadkowy, z którego będzie korzystać większość pasażerów. Ten nowy dworzec będzie świecił pustkami i będzie to jedna wielka klapa tak jak lotnisko.
Nie wykluczałbym, że ekipa Budowniczego 700-lecia będzie robic wszystK0, żeby utrudnić życie busiarzom i pasażerom, co by zmusić ich do K0rzystania z bizantyjskiej budy za 300 mln.
A jaki wpływ mają władze miasta na spółkę zależną od Urzędu Marszałkowskiego? Ty naprawdę jesteś głupi, a do tego zaślepiony nienawiścią. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Władze miasta liczą na to, że pasażerowie przekonają się do nowego miejsca odjazdów i przyjazdów, nie tylko ze względu bliskość dworca kolejowego." - a jakie znaczenie ma bliskość tego dworca? Czy ktoś robił badania ilu pasażerów przesiada się z pociągów do busów albo odwrotnie? Minusem tego nowego dworca będzie to, że trzeba będzie przeznaczyć dodatkowy czas na dojazd do centrum i w związku z tym łączny czas przejazdu wydłuży się. Prościej i szybciej będzie pojechać własnym samochodem niż tracić czas na jakieś przesiadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...